Kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas nozarē jauns zīmols - Lindorff Latvia kļūst par Intrum

Šajā vasarā starptautiskā līmenī savu darbību apvienoja uzņēmumi Intrum Justitia un Lindorff, tādējādi radot uzņēmumu, kas sevi pieteicis kā neapstrīdamu tirgus līderi – ar pārstāvniecību 24 Eiropas tirgos, 8000 darbinieku un vairāk nekā 100 000 korporatīvo klientu. Šodien uzņēmums spēris nākamo nozīmīgo apvienošanās soli un Baltijas valstīs, tostarp Latvijā, iepazīstina ar jaunu korporatīvo identitāti un zīmola nosaukumu – Intrum. Tādējādi uzņēmums nostiprina vadošās pozīcijas arī Baltijas līmenī, ar jauno zīmolu apvienojot vairāk nekā 160 darbinieku.

Būtiski norādīt, ka arī Intrum Justitia Programmatūras izstrādes centrs Latvijā kļūst par daļu no jaunā zīmola un turpinās darbu kā Intrum Global Technologies starptautisko biznesa pakalpojumu centrs, kas uzņēmumam grupas līmenī nodrošinās IT pakalpojumus un nodrošinās darbu vairāk nekā 160 darbinieku. Jaunā Intrum Starptautisko biznesa pakalpojumu centra vadītājs Latvijā būs Maksims Paukovs.

 

Mūsu misija ir veicināt uzņēmumu izaugsmi, gādājot par viņu klientiem. Tāpēc esam uzticams un novērtēts tirgus dalībnieks no ikviena kredītu devēja un saņēmēja puses. Pēdējo gadu laikā kopīgiem spēkiem esam mainījuši kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas nozari Baltijā, un, iepazīstinot ar Intrum, piesakām sevi kā uzņēmumu, kam svarīga empātija, ētika un centieni rast labāko rezultātu ikvienā situācijā. Redzam, ka mūsu darbs nodrošina vairākus ieguvumus – mēs palīdzam cilvēkiem tikt galā ar parādiem un veicinām prasmi rīkoties ar finansēm. Tāpat veicinām arī dažādu biznesa nozaru izaugsmi, atbalstot viņu investīcijas, iespējas piesaistīt darbiniekus un attīstīties!” uzsver Ilva Valeika, Intrum vadītāja Baltijas valstīs.

 

Starptautiskā līmenī Intrum zīmola maiņa tika uzsākta šī gada oktobrī Zviedrijā un visos 24 tirgos būs noslēgusies līdz 2018.gada aprīlim. Intrum mātes uzņēmuma nosaukums turpinās būt Intrum Justitia AB. Kad zīmola maiņas process būs noslēdzies, visi meitas uzņēmumi darbosies ar Intrum zīmolu.

 

Par Intrum

Intrum ir nozares vadošais kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas uzņēmums, kas pārstāvēts 24 Eiropas tirgos. Intrum veicina citu uzņēmumu izaugsmi, gādājot par viņu klientiem un piedāvājot risinājumus, kas uzlabo naudas plūsmu un ilgtermiņa rentabilitāti. Rūpes par to, lai cilvēki un uzņēmumi saņemtu nepieciešamo atbalstu, kas palīdz atbrīvoties no parādu nastas, ir nozīmīga uzņēmuma misijas daļa. Intrum apvieno vairāk nekā 8000 aizrautīgu un empatisku profesionāļu, kas nodrošina pakalpojumus vairāk nekā 100 000 klientu visā Eiropā. Intrum galvenais birojs atrodas Stokholmā, Zviedrijā, Intrum uzņēmuma akcijas ir kotētas Nasdaq Stokholmas biržā. Plašākai informācijai aicinām apmeklēt www.intrum.com.

 

Kontaktiem:

Ilva Valeika

Intrum vadītāja Baltijas valstīs

e-pasts: ilva.valeika@lindorff.com

tālrunis: +37167814610

Intrum