Apvienojušies uzņēmumi Lindorff un Intrum Justitia

Līdz ar 2017. gada 27. jūniju uzņēmumi Lindorff un Intrum Justitia apvienojušies, lai kopā radītu vadošo kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu pasaulē.

2017.gada 12. jūnijā Eiropas Komisija apstiprināja uzņēmumu Lindorff un Intrum Justitia apvienošanos, un 27. jūnijā darījums noslēdzās. No šīs dienas juridiski mēs esam viens uzņēmums, un jau šī gada laikā darbosimies kā viens vesels.

Kopā mēs radīsim pasaules vadošo kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu, tādējādi esot spēcīgās pozīcijās nozares pārveidošanai un attīstībai

Intrum Justitia un Lindorff vieno ambīcija būt uzticamiem nozares līderiem un inovatoriem. Mēs ticam savai misijai nodrošināt harmoniskus ekonomikas procesus, veicinot laicīgu samaksas saņemšanu par precēm un pakalpojumiem uzņēmumiem un palīdzot pildīt savas saistības gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Katrs no mums savulaik aizsācis centienus pārveidot nozares darījumu veikšanas principus, vēršot uzmanību atbilstībai normatīvajiem aktiem, godīgai un cieņpilnai parādu atgūšanai. Kopā mēs esam vairāk nekā 7800 cilvēku liela, profesionālu, izdarīgu un rūpīgu darbinieku komanda visā Eiropā. Fakts, ka līdz šim esam bijuši konkurenti, nozīmē arī to, ka jūtam savstarpēju cieņu viens pret otru.

Mēs strādājam, lai apvienotu mūsu ikdienas procesus un patiesi kļūtu par vienotu uzņēmumu ar kopēju zīmolu un saskarsmi ar sadarbības partneriem un klientiem. Līdz brīdim, kad iepazīstināsim ar jauno, vienoto zīmolu,  turpināsim darbu kā Lindorff un Intrum Justitia.

Šobrīd Jums, kā esošam Lindorff vai Intrum Justitia sadarbības partnerim vai klientam, nekādu izmaiņu pakalpojumu saņemšanā vai saziņā ar uzņēmumu nav.


Ik heb een openstaande schuld bij Lindorff

Man ir nenokārtotas saistības ar Lindorff

Šobrīd Jums nekādu izmaiņu pakalpojumu saņemšanā vai saziņā ar uzņēmumu nav. Ja jums ir nenokārtotas saistības ar Lindorff, Jūs joprojām varat sazināties ar mūsu klientu atbalsta dienestu, un mēs palīdzēsim Jums atrast risinājumu.Lasīt vairāk

Ik ben een opdrachtgever van Lindorff

Es esmu Lindorff klients

Ja esat Lindorff klients, Jūs varat izmantot tos pašus saziņas kanālus kā agrāk. Mēs būsim priecīgi Jūs uzklausīt! Lasīt vairāk