Privātuma politika

Šīs privātuma politikas mērķis ir informēt Jūs par tādas Jūsu personiskās informācijas izmantošanu, kas ir sakrāta Jūsu vizīšu laikā kādā no mūsu mājas lapām. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem, informāciju par Jūsu parādsaistībām var iekļaut Lindorff Latvia parādu vēstures datu bāzē ar mērķi sniegt informāciju trešajām pusēm, lai palīdzētu novērtēt Jūsu spēju pildīt maksājumu saistības. Jūsu datus var iekļaut parādu vēstures datu bāzē, ja vairāk nekā 60 dienas kavējat uzņemtās maksājumu saistības, beidzies Lindorff Latvia paziņojumā noteiktais parādnieka iebildumu izteikšanas termiņš un šajā laikā joprojām neesat samaksājis parādu.

Privātuma politika

Šīs privātuma politikas mērķis ir informēt Jūs par tādas Jūsu personiskās informācijas izmantošanu, kas ir sakrāta Jūsu vizīšu laikā kādā no mūsu mājas lapām.

Šo Jūsu personas datu pārvaldnieks ir Norvēģijā reģistrētais uzņēmums Lindorff Group.

Viens no mūsu vietnes mērķiem ir informēt Jūs par to, kas mēs esam un ko mēs darām. Lai labāk sniegtu jums nepieciešamos pakalpojumus vai informāciju, mēs varam apkopot un izmantot personisko informāciju (piemēram, vārdu un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pastu). Tādēļ mēs varētu izmantot Jūsu personisko informāciju, lai:

- Atbildētu uz jautājumiem vai Jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem.

- Administrētu vai citādi izmantotu mūsu tiesības un pienākumus saistībā ar jebkuru vienošanos, kas Jums ir noslēgta ar mums vai saskaņā ar līgumu, ko esat noslēdzis ar mūsu klientiem.

- Paredzētu un risinātu problēmas ar jebkuru Jums piegādāto pakalpojumu.

- Radītu produktus vai pakalpojumus, kas varētu atbilst Jūsu vajadzībām.

Lai optimizētu savus pakalpojumus, mēs Jūsu personiskos datus, iespējams, vēlēsimies izmantot tiešajam mārketingam. Tā kā mēs cienām Jūsu privātumu, Jūsu personas datus mēs izmantosim tikai šim nolūkam un ja nepieciešams, mēs lūgsim Jūsu piekrišanu pirms Jūsu personas datu izmantošanas tiešajā mārketingā. Mēs arī gribētu izmantot šo informāciju statistikas vajadzībām un pētniecībai, bet tikai anonīmi.


Sīkdatņu politika

Tāpat kā lielākā daļa interaktīvo vietņu, mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labāku servisu un saprastu, kas Jūs esat un kā mēs varam palīdzēt Jums vislabākajā iespējamajā veidā. Sīkdatnes tiek izmantotas datu plūsmas un satura optimizēšanas kontrolei. Apmeklējot mūsu mājas lapas, Jūs piekrītat, ka mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.


Noteikumi un nosacījumi

Šī tīmekļa vietne, ieskaitot saturu, kā arī satura atlasi un izkārtojumu katrā atsevišķajā lapā vai lapu kopumā, pilnībā pieder Lindorff.

Atverot un izmantojot vietni www.lindorff.com Jūs piekrītat šādiem noteikumiem un nosacījumiem:

Šī tīmekļa vietne, ieskaitot saturu, kā arī satura atlasi un izkārtojumu katrā atsevišķajā lapā vai lapu kopumā, pilnībā pieder Lindorff.

Visas tiesības aizsargātas.

Jums ir atļauts uzglabāt izrakstus no Lindorff vietnes savā datorā un drukāt to kopijas tikai personiskai, nekomerciālai izmantošanai.

Jūs drīkstat lietot un izplatīt nepieciešamos nelielos izvilkumus no mūsu tīmekļa vietnes, lai sasniegtu tiešu sasaisti ar lapām vai sasaisti ar interneta meklēšanas pakalpojumiem.

Jebkura cita veida izmantošana, pavairošana, tulkošana, pielāgošana, kārtošana, jebkura cita pārveidošana, šīs vietnes izplatīšana vai uzglabāšana jebkurā veidā un ar jebkuriem līdzekļiem, pilnīgi vai daļēji, bez iepriekšējas Lindorff rakstiskas atļaujas, ir aizliegta.

Kaut arī mēs esam centušies sniegt precīzu un aktuālu informāciju, mēs neesam juridiski atbildīgi par jebkurām kļūdām, izlaidumiem vai maldinošu informāciju, kā arī par šīs vietnes satura apskates rezultātā veikto darbību sekām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs turpmāk atsakāmies no jebkuras atbildības un jebkādām saistībām par saturu un datu konfidencialitāti jebkurās vietnēs, uz kurām mēs piedāvājam saites.

Izmaiņas šajā politikā: Ja mēs veiksim būtiskas izmaiņas šīs tīmekļa vietnes lietošanas nosacījumos, mēs šīs izmaiņas publicēsim šajā lapā. Lūdzu, regulāri pārbaudiet mūsu privātuma politiku.