Kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas nozarē jauns zīmols - Lindorff Latvia kļūst par Intrum

Šajā vasarā starptautiskā līmenī savu darbību apvienoja uzņēmumi Intrum Justitia un Lindorff, tādējādi radot uzņēmumu, kas sevi pieteicis kā neapstrīdamu tirgus līderi – ar pārstāvniecību 24 Eiropas tirgos, 8000 darbinieku un vairāk nekā 100 000 korporatīvo klientu. Šodien uzņēmums spēris nākamo nozīmīgo apvienošanās soli un Baltijas valstīs, tostarp Latvijā, iepazīstina ar jaunu korporatīvo identitāti un zīmola nosaukumu – Intrum. Tādējādi uzņēmums nostiprina vadošās pozīcijas arī Baltijas līmenī, ar jauno zīmolu apvienojot vairāk nekā 160 darbinieku. Lasīt vairāk

X
Lindorff grupa veica uzņēmumu restrukturizāciju

Saistībā ar vadošo kredītu menedžmenta pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu Lindorff un Intrum Justitia apvienošanās darījumu, Lindorff uzņēmuma grupa veikusi restrukturizāciju. Lasīt vairāk

X
Tas vienmēr ir par cilvēkiem

Tas vienmēr ir par cilvēkiem!

Lai būtu pārliecināti, ka atgūstam parādu no Jūsu klienta atbilstošā veidā, mēs strādājam ar cilvēkiem, atbilstoši noteiktai klientu tipoloģijai. Katrs klienta tips tiek veidots, ņemot vērā mūsu zināšanas par klientiem un atspoguļo faktus un datus par cilvēku izturēšanos un to, kam viņi dod priekšroku. Katrs tips pārstāv noteiktu klientu grupu. Mēs esam devuši vārdu un identitāti šiem tipiem, kas raksturo katru grupu vienojošās rakstura iezīmes.

Lasīt vairāk
Parādu atgūšanas paradoksi

Parādu atgūšanas paradoksi

Visefektīvākā parādu atgūšana ir palīdzība cilvēkiem veikt maksājumus savlaicīgi. Tomēr, arī ja maksājums tiek kavēts, pastāv vairākas iespējas to atgūt. Cik dažādi ir klienti, tik dažādas ir pieejas, sākot ar draudzīgiem atgādinājumiem līdz pat parāda pārstrukturēšanai.

Lasīt vairāk
Lindorff un Intrum Justitia apvieno spēkus

Lindorff un Intrum Justitia apvieno spēkus

2016. gada novembrī Lindorff un Intrum Justitia paziņoja par apvienošanos. Tie ir lieliski jaunumi abu uzņēmumu klientiem, jo viņu rīcībā būs vēl plašāks pakalpojumu un pieredzes klāsts.

Lasīt vairāk