Lindorff un Intrum Justitia apvieno spēkus

2016. gada novembrī Lindorff un Intrum Justitia paziņoja par apvienošanos. Tie ir lieliski jaunumi abu uzņēmumu klientiem, jo viņu rīcībā būs vēl plašāks pakalpojumu un pieredzes klāsts.
LIndorff headquarters reception
Pēc apvienošanas jaunajā uzņēmumā būs vairāk nekā 8000 ekspertu. Tas nenoliedzami padarīs mūs par vadošo kredītu pārvaldības uzņēmumu Eiropā.

Kāpēc?
Vajadzību apvienot spēkus ietekmēja divi būtiski faktori.

Pirmkārt, digitalizācija un mākslīgais intelekts strauji maina pasauli mūsu acu priekšā. Tas ietekmē visu, ko darām — kā ēdam, iepērkamies un strādājam. Nemaz nerunājot par to, kā mēs apejamies ar naudu. Kā kredītu pārvaldības uzņēmumam mums ir jābūt šīs attīstības tendences augšgalā, lai klientiem nodrošinātu vispiemērotākos risinājumus.

Otrkārt, ir vajadzība pēc Eiropas mēroga kredītu pārvaldības uzņēmuma, jo daudziem uzņēmumiem, pat mazajiem, ES ir vietējais tirgus. Tāpēc ir vajadzīgs uzņēmums, kura personāls, pieredze un kompetence ļauj vienlaikus darboties vairākos tirgos, nodrošinot progresīvus risinājumus, kas ir piemēroti dažādām banku sistēmām un valūtām.

Šiem diviem faktoriem ir kas kopīgs: tie ir pārāk lieli un sarežģīti, lai būtu pa spēkam vienam uzņēmumam. Tāpēc ir pilnīgi saprotami, ka divi vadošie Eiropas uzņēmumi nozarē apvieno spēkus.

Kad?  
Par apvienošanos mēs paziņojām 2016. gada 14. novembrī un Intrum Justitia akcionāri to apstiprināja 2016. gada decembrī. Tomēr, lai mēs uzsāktu pilnvērtīgu darbību kā viens uzņēmums, vēl ir jāiegulda liels darbs.

Pirmkārt, visām ES konkurences iestādēm ir jāpārskata un jāapstiprina apvienošanas ierosinājums. Pēc tam mums ir jāsaskaņo savas sistēmas un rutīnas, lai klientiem nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumus, kurus viņi sagaida un ir pelnījuši.

Ja viss noritēs gludi, mēs plānojam sākt apvienotā uzņēmuma darbību 2017. gada trešajā ceturksnī. Līdz tam mēs darbosimies kā divi dažādi uzņēmumi tāpat kā šobrīd.

Ko tas nozīmē jums?
Jums kā klientam lielāko priekšrocību var minēt vienā vārdā — vairāk.

Pēc apvienošanas jaunajā uzņēmumā būs vairāk nekā 8000 ekspertu. Tas nenoliedzami padarīs mūs par vadošo kredītu pārvaldības uzņēmumu Eiropā. Kā klients jūs varat sagaidīt viedākus un integrētākus produktus un pakalpojumus, spēcīgākus konsultatīvos pakalpojumus un Eiropas mēroga pieejamību. Jūsu rīcībā būs vairāk resursu jeb plašāks  pakalpojumu klāsts, kompetentāki darbinieki un vairāki risinājumi, kā klientiem palīdzēt apmaksāt savus parādus.

Jums kā klientam lielāko priekšrocību var minēt vienā vārdā — vairāk.

Jums kā klientam lielāko priekšrocību var minēt vienā vārdā — vairāk.